Bana Araç Bul

Bana Araba Bul Nedir?

Sana en uygun aracı bulmak için, tüm siteleri ve ilanları tek tek gezmezsin. Bütçeni veya arzuladığın aracın özelliklerini iletirsin. Sana en uygun aracı, bu alandaki uzmanlarımız tarafından, senin için buluruz.

 

Bana Araba Bul Nasıl İşler?

Bana Araba Bul formunu isteklerine göre doldurursun. Uzmanlarımız seninle en kısa sürede iletişime geçerler ve isteğinizi detaylandırırlar. Binlerceraba.com bünyesinde bulunan 6000’den fazla galeriden sana en uygun aracı bulur ve senin için pazarlık yaparak, seni yeni aracına kavuşturur.

Formu doldurursun

seni arar ve talebini detaylandırırız

Sana uygun aracı bulur ve senin için pazarlık yaparız

Seni yeni aracınla buluştururuz

Sıkça Sorulan Sorular

Bana Araba Bul Hizmeti tamamen ÜCRETSİZDİR. Bu alanda eğitimli uzmanlarımız, sana en uygun araçları bulup, ücretsiz pazarlık yapıp, sana iletir. Eğer sen bu araçlardan birini almak istersen, makul bir hizmet bedeli ödersin.

Aradığın aracın marka, model gibi özelliklerine göre değişmekle beraber, aynı gün içinde veya en geç 3 iş günü içerisinde aracını buluruz.

Hiçbir şey. Bana Araba Bul hizmeti tamamen ücretsizdir. Eğer dilersen yeni araç buluruz veya isteklerine uygun araç yoksa da bunu sana bildiririz.

Binlercearaba.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Araçları %30 peşin, 36 ay vadeli Veya Kredili olarak senet sistemi ile satar. Portföyünde bulunan 10 bin den fazla aracı satmak için Digital Medya üzerinden reklam yaparak her gün 10 binlerce müşteriye ulaşır, binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirir, ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlar.
Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır.