Hakkımızda

Kalitenin Bir Adım Ötesi

Binlercearaba.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Araçları %30 peşin, 36 ay vadeli Veya Kredili olarak senet sistemi ile satar. Portföyünde bulunan 10 bin den fazla aracı satmak için Digital Medya üzerinden reklam yaparak her gün 10 binlerce müşteriye ulaşır, binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirir, ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlar.

Teknolojik altyapısını ve uzun yıllara dayanan otomotiv tecrübesine sahip ekibini en büyük sermaye olarak değerlendiren NK MOTORS , kısa sürede deneyimlerini müşterileri ile tanıştırmayı başardı.

Yetkin personeliyle hizmet kalitesini sürekli olarak artırarak, Türkiye’de eksikliği hissedilen güvenilir ve kurumsal 2.el sektörünü yeniden şekillendiriyoruz.

Nk motors’un standartlarını belirlerken , tüketicilerin “Güvenilir ikinci el araç” tercihlerinde, tek noktadan tüm işlemlerin hizmetini alabildiği bir marka hedefini ön planda tuttuk ve insan odaklı çözümler üretmeyi kendimize ilke edindik.

Takip et

Nihat karip

"
NK MOTORS’dan içeriye adım attığınızda; farklı bir atmosfer ve keyifli bir mekana sahip olduğumuzu göreceksiniz;

Bir Test Sürüşü Yapın!

0

Yıllık

Tecrübe

0
Kredi Çözümleme
0 k
Satılan Araç
0
Uzman Personel

Sıkça Sorulan Sorular

Dilerseniz hayalinizdeki arabayı siz veya uzman ekibimiz bulur

Elbette ister web sitemizden ister başka bir kurumdan olsun biz herzaman sizin için varız

Malesef peşinatsız araç satışımız yoktur.

Minimum %30 peşinat ila 48 aya varan vade imkanlarından yararlanabilirsiniz

binlercearaba.com’da her araç için verilen 3 sabit garantinin yanında 2 de opsiyonel garanti olmak üzere toplam 5 adet garanti hizmeti verilmektedir. Bu garantiler 2.el alırken en çok dikkat edilecek konular olup kafanızda soru işareti kalmadan sizler için kontrol edilmiştir.

Bizlerden aldığınız her araç için verilen garantiler uzman ekibimiz tarafından özenle incelenerek verilir. Her araç için verilen garantiler Motor-Mekanik Garantisi, Orijinal Kilometre Garantisi, Ekspertiz Garantisi

Opsiyonel garantilerimiz ise müşterilerimizin 2.el alırken talepleri dikkate alınarak özel olarak hazırlanmıştır ve 2.elde sadece binlercearaba.com’da bulunmaktadır. Opsiyonel garantiler belirlenen şartlara uygun tüm araçlarda uygulanabilir. Bu garantiler 90.gün iade opsiyonu ve İlave Lastik Garantisi’dir.

Satış işlemleri ve kredi işlemleri gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Noter işlemleri sırasında siz işlemleri tamamlama aşamasındayken yıkama ekibimiz tarafından aracınız kuaför/pasta cila işlemleri için hazırlanma aşamasını tamamlar ve aynı gün aracınız teslim edilir.

Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi (SBM) tarafından alınan bilgiye göre tramer (hasar) kayıtları bilgisi müşterilerimiz ile paylaşılır. Bu sistem tüm sigorta bilgilerinin toplandığı bir veri deposudur. Tramer sorgulama yaparak herhangi bir araca ait sigorta işlemleri görülebileceği gibi aracın ağır bir hasarı olup olmadığını kontrol edebilir, kaza bilgilerini takip edebilirsiniz.

Aradığınız aracın ihtiyaçlarınıza göre belirlenmesinin ardından seçenekler güler yüzlü ve uzman satış danışmanlarımız ile birlikte incelenir.

Karar verdiğiniz aracın kişiye özel ödeme şartlarının belirlenmesiyle kredi-finans departmanımızdaki uzman personelimiz ile birlikte kredi-ödeme işlemleri tamamlanır.

Teslimat ekibimiz sizlere eşlik eder ve satış işlemleri için notere geçilir. Siz işlemleri tamamlama aşamasındayken yıkama ekibimiz tarafından aracınız kuaför/pasta cila işlemleri için hazırlanma aşamasını tamamlar.

 binlercearaba.com,un tüm bayilerinde müşterilerine 360 derece hizmet sunar. Bu hizmetler içerisinde Kredi departmanımız dilediğiniz araç için 48 aya kadar başvuru imkânı sağlar. 17 Banka ve finans kurumları ile çalışmakta olup prosedürlerden uzak, hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarlar.

Grup şirketimiz bünyesinde kaliteli sigortacılık hizmeti sunma amacıyla kurulan ENKAR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sigorta sektörüne öncülük eden köklü sigorta şirketlerinin acentelik faaliyetlerini tam yetkili olarak yürüterek müşterilerimize sigorta hizmetlerinde alternatifler ve fiyat avantajı sağlar.

Binlerceraba.com almış olduğunuz tüm araçlarda motor-mekanik garantisi sunar. Bu hizmetin süresi bittiği takdirde yenileme hizmetini şubelerimizden yapabilirsiniz.

Binlercearaba.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Araçları %30 peşin, 36 ay vadeli Veya Kredili olarak senet sistemi ile satar. Portföyünde bulunan 10 bin den fazla aracı satmak için Digital Medya üzerinden reklam yaparak her gün 10 binlerce müşteriye ulaşır, binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirir, ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlar.
Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır.