Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimiz SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Bilgileriniz güvenli bir şekilde SSL güvencesiyle saklanmaktadır. %100 Güvenlidir.

Üye olma ekranından ücretsiz bir şekilde üye olabilir.İlanlarınızı yüklemeye başlayabilirsiniz.

Toplu olarak ilanlarınızı sistemimize ekliyoruz.Lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim sayfamızda bulunan mail adresimizden, telefon numarasından ve adresimizde bize ulaşabilirsiniz.

Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi (SBM) tarafından alınan bilgiye göre tramer (hasar) kayıtları bilgisi müşterilerimiz ile paylaşılır. Bu sistem tüm sigorta bilgilerinin toplandığı bir veri deposudur. Tramer sorgulama yaparak herhangi bir araca ait sigorta işlemleri görülebileceği gibi aracın ağır bir hasarı olup olmadığını kontrol edebilir, kaza bilgilerini takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternet sitemizden aracın detay sayfasında ilgili bilgileri bulabilir, ilgili Satış Temsilcilerimize direkt olarak e-posta gönderebilir, telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İlgilendiğiniz araçla ilgili daha detaylı soruları yöneltebilirsiniz.

Kurumsal üyemiz olmak için öncelikle Kurumsal Üye Ol sayfamızdaki üyelik formunu doldurmanız ve e-posta adresinize göndereceğimiz e-postada yer alan “Üyeliğimi Onayla” butonuna basmanız gerekir.

Bu adımları tamamladıktan sonra üyeliğinizin doğrulanması ve mağaza açılış işlemleri için sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Kurumsal Üyelik Avantajları Nelerdir?

Ticaretinizi ve iş hacminizi büyütmek için siz de binlercearaba.com kurumsal üyelik dünyasına adım atın.

 • Türkiye’nin her yerindeki milyonlarca alıcıya ulaşın gücünüze güç katın,
 • Onay beklemeden ilanlarınızı yayınlayın,
 • Size özel çağrı merkezi hizmetinden faydalanın.

binlercearaba.com’da üyelik oluşturmanız esnasında Gmail, Hotmail, Outlook, iCloud vb. dünya çapında geçerliliği olan servis sağlayıcılara ait e-posta adreslerini veya şirket e-posta adreslerini kullanmanız beklenmektedir.

Üyelik esnasında, güvenilir olmadığı değerlendirilen servis sağlayıcılara ait e-posta adreslerinin kullanımına izin verilmemektedir.

 

Yeni üyelik oluştururken 2 farklı şifre hatasıyla karşılaşabilirsiniz;

 1. “Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, harf ve rakam içermelidir.”
 2. “Güvenliğiniz için tahmin edilmesi daha zor bir şifre girin.”

Üyeliğiniz için oluşturacağınız şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır, en az 1 harf ve 1 rakam içermelidir.

Ayrıca güvenliğiniz için basit olduğunu düşündüğümüz bazı şifrelerin (örneğin 123456ab,1a2b3c4d) kullanımına da izin vermiyoruz. Bu nedenle tahmin edilmesi zor bir şifre belirlemenizi öneririz.

Üyelik onay e-postası 2 nedenle e-posta adresinize ulaşmamış olabilir;

     1. E-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz.

 • Onay sayfasında yer alan “Nasıl değiştirebilirim?” bağlantı adresinden e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

     2. Onay e-postası “spam” (istenmeyen posta) klasörüne düşmüş olabilir.

 • Spam, Junk, Bulk veya İstenmeyen Posta klasörlerinizi kontrol edin. Bu klasörlerden birindeyse, onayınızı verdikten sonra bu e-postayı lütfen gelen kutunuza taşıyın.
 • Eğer bu klasörlerde de yoksa ve e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan eminseniz, lütfen başka bir e-posta adresi ile üyelik oluşturun.

Bu 2 durumu kontrol ettikten sonra onay sayfasından; onay e-postasını, e-posta adresinize tekrar gönderebilirsiniz.

Sistemimiz SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Bilgileriniz güvenli bir şekilde SSL güvencesiyle saklanmaktadır. %100 Güvenlidir.

Üye olma ekranından ücretsiz bir şekilde üye olabilir.İlanlarınızı yüklemeye başlayabilirsiniz.

Toplu olarak ilanlarınızı sistemimize ekliyoruz.Lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim sayfamızda bulunan mail adresimizden, telefon numarasından ve adresimizde bize ulaşabilirsiniz.

Vade ile sizlere %30 peşinat geri kalanı vade ile bütçenizi zorlamadan araç sahibi yapıyoruz.

Vade oranlarınımızı vade hesaplama ekranından görebilirsiniz.

Vade Hesaplama bölümünden Fiyat ve peşinat tutarını girdikten sonra hesaplama yapabilirsiniz.

Bizlere 0 (212) 673 06 39 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

hayır bireysel üyeler ilan veremezler ancak dilerse aracını konsinye olarak satışa sunabilir detay için iletişim kurun lütfen

Aracınızı satmak için binlercearaba.com’a geldiğinizde vermiş olduğunuz ekspertiz ve hasar kayıt bilgilerine göre sizlere ön fiyat çalışması yapılır. Ön fiyat sonrası aracınıza detaylı ekspertiz yapılarak nihai fiyat belirlenmiş olur. Anlaşılan fiyat satış işlemleri yapıldıktan sonra banka hesabınıza ödenir. Nakit veya takasa aldığımız araçlarda herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmez.

vade oranlarımız kredi fizibilitenize endeksli olmakla beraber ortalama

12 ay 1.22

18 ay 1.33

24 ay 1.44

30 ay 1.55

36 ay 1.66

48 ay 1.70

 

Sitenin üst tarafındaki “Üye Girişi” sayfasından “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak, yeni şifrenizin sistemdeki kayıtlı e-posta adresine gönderimini sağlayabilirsiniz.

İnternet sitemizden aracın detay sayfasında ilgili bilgileri bulabilir, ilgili Satış Temsilcilerimize direkt olarak e-posta gönderebilir, telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İlgilendiğiniz araçla ilgili daha detaylı soruları yöneltebilirsiniz.

Arama Sonuç Sayfalarında görünümü değiştirmek için sağ üst bölümde sıralama kriterlerinin hemen solunda  yer alan görünüm sekmesine tıklayarak farklı görünümler seçebilirsiniz.

Klasik, Liste ve Galeri görünümlerini kullanarak, ilan listelerini farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

binlercearaba.com portalında ilan girişinde bulunan tüm bireysel ve kurumsal üyelerimiz için geçerli olan kurallara İlan Verme Kuralları linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlanınızla ilgilenen kişilerin size nasıl ulaşmasını istediğinizi ilanınızı verirken ya da düzenlerken aşağıda belirtilen seçeneklerden birisini seçerek belirleyebilirsiniz.

 • binlercearaba.com’da kayıtlı olan telefon numaralarınızı arayak
 • Geçici Numara servisini kullanarak (Geçici Numara servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız)
 • binlerceraba.com üzerinden mesajlaşarak

Detaylı arama sayfasına, binlerceraba.com ana sayfasındaki arama kutusunun yanındaki Detaylı Arama linkine tıklandığında ulaşılır. Aranılan  ilana ulaşmak için önce kategoriyi belirlenir. Ardından ilan kriterlerini yazıp Arama Yap butonuna tıklanır. Belirlediğiniz kriterlere uygun ilanlar liste olarak sayfada görülecektir.

binlercearaba.com ana sayfasındaki arama kutusuna, aradığınız kelime ya da kelimeleri yazarak hızlı arama yapabilirsiniz. Sistem size en uygun ilanları, kategorileri, mağazaları ve projeleri sunar.  Ayrıca bu alana bulduğunuz veya bildiğiniz bir ilanın numarayı yazarak da ilana ulaşabilirsiniz.

Arama Sonuç Sayfalarında iki farklı arama yöntemi vardır.

 • Seçtikçe Sonuç Getir modu
 • Ara modu

Seçtikçe Sonuç Getir modu seçiliyken Ara butonu gözükmez ve seçim yapıldıkça sonuçlar otomatik olarak yenilenir. Seçtikçe Sonuç Getir modunda her bir kritere ait ilan sayısı ilgili kriterin yanında parantez içerisinde gösterilir.

Ara modunda ise kullanıcının kriterleri seçtikten sonra Ara butonuna basması gerekmektedir.

Binlercearaba.com, geniş araç portföyü ve hizmetleriyle her yıl 10,000 den fazla araç satan dev bir kuruluştur. Araçları %30 peşin, 36 ay vadeli Veya Kredili olarak senet sistemi ile satar. Portföyünde bulunan 10 bin den fazla aracı satmak için Digital Medya üzerinden reklam yaparak her gün 10 binlerce müşteriye ulaşır, binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirir, ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlar.
Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır.